-={Light N Dark}=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

-={Light N Dark}=-

-={Light N Dark}=-
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Няма нищо по - сладко от дома.

Go down 
АвторСъобщение
Gossip Girl
Gossip Girl
Gossip Girl


Брой мнения : 1

Няма нищо по - сладко от дома.   Empty
ПисанеЗаглавие: Няма нищо по - сладко от дома.    Няма нищо по - сладко от дома.   EmptyЧет 29 Дек 2011, 14:20

Клюкарката е тук.
Както се казва, няма нищо по - сладко от това да се завърнеш в родния си дом. Преди малко верните ми източници заснели нещо много интересно на летището в града. по - точно някой. И не кой да е, ами самата Брук Арчибалд. Дивата и копунджийката на града.
Няма нищо по - сладко от дома.   Rsz_sophia-bush-j_brand
Как само ми липсваше да пиша за лудите ти нощи, Б. Винаги бяха изпълнени с нови и интересни клюки. Както се казва - Купон с Брук Арчибалд винаги свършва с изненадващо добри клюки. Но дали Бруки се е променила след престоя си при баба си в Европа? Това само времето ще покаже. А кой бе виновника Брук да изчезне без следа в Европа? И тук печелят сестрите Блекууд. Пазете се сестрички. Добре знаем на какво е способна Б. Със сигурност някой ще си плати. А доколкото разбрах малката Арчибалд не е единствената, която иска да си отмъсти на Дейна и Мелани. Дано само от цялата тази ситуация да няма пострадали.

You know you love me.
xoxo Gossip Girl
Върнете се в началото Go down
 
Няма нищо по - сладко от дома.
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
-={Light N Dark}=- :: Gossip Girl :: Клюкарката/Gossip Girl-
Идете на: