-={Light N Dark}=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

-={Light N Dark}=-

-={Light N Dark}=-
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Улица "Петрели"

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Мелани Блекууд
ШеФа
ШеФа
Мелани Блекууд


Брой мнения : 184

Улица "Петрели" Empty
ПисанеЗаглавие: Улица "Петрели"   Улица "Петрели" EmptyСъб 02 Апр 2011, 11:39

Улица "Петрели" 300px-SF_California_Street_USA
Върнете се в началото Go down
https://light-n-dark.bulgarianforum.net
Спенсър Арноуд
Вампир
Вампир
Спенсър Арноуд


Брой мнения : 12

Улица "Петрели" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Улица "Петрели"   Улица "Петрели" EmptyВто 03 Май 2011, 17:08

Това ме ядоса. Не стига, че бе нагла и се разговаря, а и сега избяга все едно щях да я убия. Но нейна грешка. Щом избяга така навън ми даде възможност да я последвам и вече да се случи по лошо от това тук. Ако беше останала и някой се бе появил щеше да се спаси от някоя злополука, н осега беше лошо.
Извадих пари и ги оставих на масата и излязох навън бързо. Тръгнах по улицата и изведнъж се озовах пред ангелката, която се бе затичала кой знае на къде.
- А сега на къде? - злата ми усмивка изгря на лицето и аз се засмях. - Задънена улица.
Сложих ръце на кръста си и застанах. Тя се спря и се загледа в мен. Или е очаквала това или никак не й е дошло на ума, че ще я последвам естествено. Щом вече си натресе гневът ми не оставаше нищо друго освен да извърша заканата си докрай. Това преди малко не бе нищо сравнение с това, което мислех да й причиня. Нямаше да я убивам естествено, но щеше да пострада сериозно.
Върнете се в началото Go down
Ребека Едънс
Ангел
Ангел
Ребека Едънс


Брой мнения : 10

Улица "Петрели" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Улица "Петрели"   Улица "Петрели" EmptyПет 06 Май 2011, 09:20

Изведнъж пред мен се появи вампирката с ръце на кръста. И се усмихваше толкова лукаво сега.
- А сега на къде? Задънена улица. - беше толкова весела, че все едно има празненство някъде наблизо.
Аз се спрях веднага пред ида се бях блъснала в нея и да и направя услугата да ме хване толкова лесно. Нямах си и на идея какво да правя сега. Дали да избягам на някъде другаде или пък да се опитам да я надвия накакси. Изобщо нищо не ми идваше на ум.
- Къде виждаш да е задънена? Не мисля, че няма изход. - усмихнах се, но в умът ми се въртеше само неща, които бяха ужасни.
Как ли щях да се измъкна, щом вече се бе почнало нещо такова. Може би устата ми бе голяма и понякога ми видеше такива неща. Или зависеше от човека, с който приказвах. Но сега си беше доста лоша ситуация.
Върнете се в началото Go down
Спенсър Арноуд
Вампир
Вампир
Спенсър Арноуд


Брой мнения : 12

Улица "Петрели" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Улица "Петрели"   Улица "Петрели" EmptyПет 06 Май 2011, 10:17

Каква устатница бе само тази ангелка. Защо ми бе да се захващам с нея. Сега смо си губех времето. Ако можех щях да намеря Блекууд и да им покажа, че съм тук и да се страхуват още повече от мен и да им покажа, че сега нямада ми се измъкнат. Но се захванах с тази тук и сега не можех да оставя нещата недовършени.
- Ще видиш след малко дали има изход от тук. Май не трябваше да се забъркваш с мен. Сега ще стане лошо. - отпъснах ръцете си надолу.
Запретнах ръкави и протегнах ръцете си напред като по тях протече ток. Това май ника не се хареса на ангелката пред мен. А на мен ми хареса и то много. Само за това си мислех какво да й направя, че да разбере, че с мен не трябва да се захващаш. Щеше да ме запомни и като ме види да не смее да ми каже нищичко.
- А сега е време да си изпълня обещанието и то напълно. - злата ми усмивка така изгря.
Върнете се в началото Go down
Ребека Едънс
Ангел
Ангел
Ребека Едънс


Брой мнения : 10

Улица "Петрели" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Улица "Петрели"   Улица "Петрели" EmptyПет 06 Май 2011, 16:43

Ужас просто. Тя бе пълна откачалка. Веднага се захвана с мен. Май искаше да ме убива сега или пък да ме изпържи първо пък тогава да ме убива.
- Няма да ме уплашиш с това. - и си бе така, но ми се налагаше дасе правя на уплашена и то много пред нея.
Нищо, че не бях толкова навътре с нещата като ангел, но поне бях навътре с всичко друго, което е преструвките и лъжите. Щом се забърках трябваше да си го платя това. И се налагаше да го направя. Тръгнах назад с бавни крачки, а тази вампиркасе приближаваше все повече към мен.
- Ах, как ме е страх. - казах го ей така, но със треперещ гласец.
Тя виждаше страхът ми, но се узмихваше толкова злобно и нахално. Все едно са и поднесли някой на поднос. Обърнах се и уж да избягам, но тя ме хвана и усетих токът минаващ през тялото ми толкова силно, че изписках от болката.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Улица "Петрели" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Улица "Петрели"   Улица "Петрели" Empty

Върнете се в началото Go down
 
Улица "Петрели"
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Улица "Холи"

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
-={Light N Dark}=- :: Град "Light and Dark" :: Заведенията и баровете-
Идете на: